Spotkanie prasowe marki Tork w nowo otwartej warszawskiej restauracji Ed Red
  
Spotkanie prasowe marki Tork w nowo otwartej warszawskiej restauracji Ed Red

2016-12-11

29 listopada w warszawskiej restauracji Ed Red odbyło się spotkanie dziennikarzy z przedstawicielami firmy SCA, lidera w zakresie profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny pod marką Tork. Spotkanie miało na celu podsumowanie działalności marki Tork w 2016 roku i przedstawienie gościom planów na kolejny rok. Gospodarzami wydarzenia byli Małgorzata Łęcka, Regional Marketing Director, Wojciech Nizio, Brand Communication Manager oraz Wioletta Broda, Senior Product Manager.

 

 

Gospodarze podkreślali, że marka Tork oferuje kompletny asortyment produktów i usług związanych
z higieną i utrzymaniem czystości w wielu segmentach rynku. Dzięki doświadczeniu w kwestii higieny, Tork jest docenianym partnerem biznesowym w ponad 80 krajach.
“Stale dbamy o rozwój
i wyznaczamy sobie nowe cele. Każdy rok jest dla nas wyzwaniem i staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Używanie produktów marki Tork niesie za sobą wiele korzyści oraz przyjemności, a nasza marka za każdym razem stara się udowodnić, że podąża za potrzebami
i oczekiwaniami klientów oferując kolejne innowacyjne, nowoczesne i praktyczne rozwiązania.”
mówił Wojciech Nizio, Brand Communication Manager.

 

Po formalnej części spotkania przyszedł czas na odrobinę przyjemności. Gości swoją obecnością zaszczycił twórca restauracji Ed Red, jeden z najbardziej znanych polskich szefów kuchni, Adam Chrząstowski, który przygotował wyjątkową niespodziankę – pokaz kulinarny. Wieloletnie doświadczenie w kuchni, ogromna pasja i kreatywność Adama Chrząstowskiego sprawiły, że pokaz okazał się idealnym uzupełnieniem spotkania. Przygotowane przez szefa kuchni potrawy: koktajl
z grasicy cielęcej, a także stek z polędwicy wołowej z sosem z trawy żubrowej, kuglem ziemniaczanym i jesiennymi warzywami oraz mus z białej czekolady docenili nawet najbardziej wymagający goście.

 

 

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail