Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


North Coast z odżywczym tortellini dla dzieci

2017-01-11

W ofercie włoskiego dystrybutora firmy North Coast pojawił się nowy produkt dedykowany najmłodszym konsumentom. Amichetti to nadziewany makaron organiczny przygotowany w kształcie małych zwierzątek takich jak rybki, kaczuszki, żółwiki i jaszczurki. To kolejny produkt rodzinnej firmy Surgital w portfolio spółki North Coast.

Nowy makaron pochodzący z linii Laboratorio Tortellini  jest ciekawą i zdrową propozycją dla dzieci. Zarówno forma produktu, jak i jego skład są doskonałą odpowiedzią na potrzeby najmłodszych i oczekiwania ich rodziców. Przy produkcji ciasta wykorzystywana jest bardzo wartościowa odmiana mąki semolina, stworzona z twardego ziarna pszenicy. Wyprodukowane specjalnie z myślą o dzieciach tortellini, zawiera także nadzienie wykonane z powszechnie lubianych przez najmłodszych składników takich jak: ser ricotta,  Robiola i Parmigiano Reggiano D.O.P. Wszystkie produkty wykorzystane przy produkcji pochodzą ze sprawdzonych źródeł, co potwierdza certyfikat wydany dla artykułów ekologicznych przez CCPB.

Surgital to lider w produkcji świeżych, głęboko mrożonych makaronów, sosów i gotowych dań przeznaczonych dla restauracji, barów i firm cateringowych. Włoska firma z 36-letnią tradycją została założona przez Państwa Bacchini w Lavezzola, w samym sercu regionu Emilia Romania.
Głównym dystrybutorem produktów firmy Surgital w Polsce jest spółka North Coast. W ofercie spółki znajdują się także inne produkty z linii Laboratorio Tortellini, a także tradycyjne włoskie makarony Divine Creazoni, wstępnie podgotowane produkty Pastati Soluzioni Express i linia gotowanych na bazie makaronu dań Fiordiprimi.
North Coast jako dystrybutor oryginalnych włoskich produktów jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających restauracji. W ofercie Spółki znajduje się bardzo szeroka gama artykułów najwyższej jakości przeznaczonych zarówno do kuchni domowej jak i restauracji, hoteli i barów.   


Komunikaty Branżowe
rs 2018 02
2/2018   Spis treści »
marzec-kwiecień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne