McDonald's z usługą McDelivery w KatowicachMcDonald's z usługą McDelivery w Katowicach

2019-04-17

Od początku kwietnia usługa McDelivery jest dostępna także dla mieszkańców Katowic.

 McDelovery

W ostatnim czasie dostawy zamówienia z McDonald’s ruszyły w Gdyni i Łodzi. Kolejnym miastem, gdzie udostępniono tę usługę, są Katowice. Aplikacja Ubers Eats realizuje zamówienia z sześciu lokali:
Katowice, ul. Stawowa 5
Katowice, ul. ul. Roździeńskiego 210
Katowice, ul. Al. Górnośląska 40a
Katowice, Al. Górnośląska/r. Ofiar Katynia 5
Katowice, ul. Chorzowska 107
Katowice, Pl. Marii i Lecha Kaczyńskich 2.
Aby skorzystać z usługi McDelivery wystarczy pobrać aplikację Uber Eats lub wejść na stronę ubereats.com. Tam należy dokonać rejestracji i wybrać restaurację znajdującą się najbliżej wybranego punktu dostawy. W celu finalizacji zamówienia należy dokonać płatności przy pomocy karty debetowej lub kredytowej, poprzez konto Android Pay albo system PayPal. Tak jak w pozostałych miastach, dostawy w Katowicach będą realizowane w godzinach od 11:00 do 23:00. Użytkownicy aplikacji mobilnej Uber Eats mogą korzystać z niemal całej oferty klasycznej i McCafé dostępnej w tych samych cenach, co w lokalach sieci, powiększonych jedynie o cenę usługi dowozu.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail