Goście znad Wisły
 


 


Goście znad Wisły

2014-07-09

Coraz więcej lokali gastronomicznych otwartych jest nad wybrzeżem wiślanym w Warszawie. Od niedawna funkcjonują Hocki Klocki nad Wisłą, na początku lipca otworzono S[ZON].

HockiKKlocki

Wisła zaczyna działać na Warszawiaków jak magnes. Pisaliśmy o tym w magazynie Restauracja już w zeszłym roku. Wystarczy wymienić lubiane w stolicy takie lokale jak: Cud nad Wisłą, BarKa, Barka Snu Pszczoły, Pomost 511, La Playa, a to nawet nie początek długiej listy adresów. Do tego grona miesiąc temu dołączyły Hocki Klocki nad Wisłą. - Lato w mieście, wakacje nad rzeką, letnie kolonie, fanaberie, psoty, figle i brewerie – czytamy w informacjach o tym miejscu na facebooku. I takie właśnie są to lokale na luzie, proste (parę krzeseł, lepiej leżaków) i bar z piwem o nazwie lokalu i kolorowymi drinkami.
S[ZON] to restauracja z kuchnią śródziemnomorską i klub muzyczny. Ale także miejsce na spotkania kulturalne.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail