Glovo stosuje bezkontaktową dostawęGlovo stosuje bezkontaktową dostawę

2020-03-19

Glovo w kontekście rozprzestrzeniania się choroby COVID-19 przestrzega wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), wdrażając je w swoje działania biznesowe.

GlovoFot

Glovo wdrożyło opcję bezkontaktowej dostawy, aby klienci mogli odebrać swoje zamówienie z wybranego miejsca (spod drzwi, przy bramie) bez kontaktu z kurierem. Te praktyki mają przyczynić się do zmniejszenia kontaktu między zamawiającym a kurierem, sprawiając, że dostawa staje się bezpieczniejsza dla obu stron.

Glovo zaleca również, aby partnerzy aplikacji przestrzegali zasad higieny, takich jak dezynfekcja toreb przed przekazaniem ich kurierom, unikanie dotykania uchwytów toreb i trzymanie za boki podczas przenoszenia. Firma apeluje także do swoich kurierów oraz partnerów o częste i dokładnie mycie rąk mydłem i wodą oraz regularne stosowanie środków do dezynfekcji rąk. Apeluje o zakrywanie ust podczas kichania lub kaszlu chusteczką lub wewnętrzną częścią łokcia oraz o poważne podejście do pojawiających się objawów choroby i natychmiastowe zwrócenie się o pomoc lekarską, szczególnie w przypadku kaszlu, gorączki i objawów grypopodobnych. Firma przypomina wszystkim swoim pracownikom i współpracownikom, aby wszelkie oznaki choroby traktowali poważnie i w razie potrzeby zwrócili się o pomoc medyczną.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail