Maczfit wystartował z własną aplikacją
 


 

catering dietetyczny

Maczfit wystartował z własną aplikacją

2020-07-16

Maczfit wprowadził kolejną inicjatywę dla swoich klientów, by ułatwić im proces zarządzania swoim zamówieniem, wprowadzania zmian i dbania o regularność spożywanych posiłków. Aplikacja Maczfit pozwala w prosty i szybki sposób zarządzać swoim menu, dostawą oraz wyborem posiłków na następne dni.

 Maczfit aplikacja

Aplikacja Maczfit to nowe, kolejne ułatwienie, które marka stworzyła z myślą o swoich klientach. Pozwala na zarządzanie całym procesem dostawy posiłków i nie tylko. Za pomocą kilku kliknięć użytkownicy mogą zmieniać kaloryczność swojej diety, harmonogram, adres dostaw, a także oceniać posiłki.

Aplikacja wyposażona jest w zestaw powiadomień, które pozwalają zachować regularność spożywanych posiłków i kontrolować postępy. Funkcja „Stop JESZ”, wyświetla na ekranie smartfona informacje o konieczności spożycia kolejnego posiłku. Nie musisz już pamiętać o przedłużeniu diety dzięki pierwszemu na rynku modelowi subskrypcji.

Po zainstalowaniu aplikacji Maczfit użytkownicy mają możliwość skorzystania z rabatu 10% na pierwsze zamówienie w aplikacji. Użytkownicy mogą też dołączyć do Programu Lojalnościowego, zbierać rzodkiewki za określone aktywności, jak zjedzone dni diety, ocena posiłków oraz polecenie Maczfit znajomym i wymieniać je na darmowe pakiety w Maczfit.

Poprzez zarządzanie swoim kontem w aplikacji użytkownicy mogą zamawiać dietę, przenosić adres dostawy, a także wstrzymywać/wznawiać zamówienia, zmieniać kaloryczność lub dietę, przedłużać lub odnawiać dietę, wybierać posiłki w Wyborze Menu, oceniać posiłki, polecać Maczfit znajomym i zdobywać „rzodkiewki”, korzystać z programu lojalnościowego.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail