Pierwsze urodziny BARaWINO w Warszawie
 


 


Pierwsze urodziny BARaWINO w Warszawie

2020-09-14

BARaWINO zaprasza do wspólnego świętowania swoich pierwszych urodzin w sobotę, 19 września od godz. 19.00. W programie m.in. koncert Loop&Voice.

barawino

Czwartki i soboty to w BARaWINO tradycyjnie wieczory z muzyką na żywo. W sobotę, 19 września odbędzie się wyjątkowy, bo urodzinowy koncert. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Niezależnie od pogody organizatorzy gwarantują niezapomnianą atmosferę, a także zapewniają powitalną lampkę wina musującego oraz pyszny tort.

Tego wieczoru na scenie wystąpi Loop&Voice. Wokalistką zespołu jest Marta Dryll, finalistka IV edycji programu „The Voice of Poland”, a gitarzystą Leszek Jakubczak. Zespół zaprezentuje specjalnie zaaranżowany na tę okazję repertuar z gatunku muzyki rozrywkowej.

- Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania. Dobra lokalizacja, przestronne i przyjemne
dla oka wnętrze oraz fachowa i miła obsługa zapewnią Państwu dobrze spędzony czas. Z okazji pierwszych urodzin oprócz koncertu przygotowaliśmy także nowe menu, w którym zarówno mięsożercy, miłośnicy ryb jak i weganie znajdą coś dla siebie. Rozszerzyliśmy również naszą kartę win o nowe tytuły, w tym bezalkoholowe. – zaprasza Mikołaj Kondrat, prezes Kondrat Wina Wybrane. 
Warszawskie BARaWINO mieści się w kamiennicy, przy ul. Noakowskiego 16. Urodzinowy koncert odbędzie się zgodnie z wymaganym reżimem sanitarnym, w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.

BARaWINO to winebary sieci Kondrat Wina Wybrane połączone ze sklepem winiarskim, zlokalizowane w Warszawie, Krakowie, a od października również w Gdyni. W klimatycznym wnętrzu, przy dźwiękach nastrojowej muzyki czeka na gości prawie 500 etykiet z osobistej selekcji Marka Kondrata. Towarzystwem do win może być kuchnia fusion – drobne przekąski, deski serów i wędlin, owoce morza, a także sałaty. 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail