Katalog dla profesjonalistów powraca - HoReCa 2021
 
 


materiał partnera

Katalog dla profesjonalistów powraca - HoReCa 2021

2021-05-07

Porcelana Lubiana, Amefa i Krosno ponownie łączą siły. Efektem jest trzecia edycja katalogu produktów dla segmentu HoReCa. To kompleksowa oferta dla wymagających - najwyższej jakości serwisy, sztućce i szkło.

Niezastąpione trio jak zawsze celnie trafia w oczekiwania klientów biznesowych. Do linii Premium, czyli kolekcji Marrakesz, River oraz Roma Eto Hotel, dołączyły porcelanowe bestsellery, takie jak Daisy, czy Boss. W ofercie znajdziemy również dobrze znany Stone Age w wersji białej oraz ręcznie malowanej. Produkty zachwycają detalami, co potwierdza ambasador marki Lubiana, Szef Kuchni Paweł Stawicki, jednocześnie zwracając uwagę na tegoroczną nowość w ofercie kolekcję Rondo. Nie zabrakło propozycji Premium od marki Krosno oraz specjalnej kolekcji noży kuchennych od Amefy.

 

Katalog dostępny online: https://www.lubianahurt.pl/Content/pub/HoReCa_2021.pdf


Polecamy

To też może Cię zainteresować
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail