PASIBUS dołącza do Too Good To Go
 

 


PASIBUS dołącza do Too Good To Go

2021-11-16

Świetna wiadomość dla wszystkich miłośników Awokadusa, Chorizarda i Wiesia. Do walki z marnowaniem jedzenia w ramach aplikacji Too Good To Go, włączyły się lokale PASIBUS. Stworzona z miłości do streetfoodu ogólnopolska sieć oferuje paczki niespodzianki we Wrocławiu, Łodzi, Lublinie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Opolu, Olsztynie, Częstochowie, Bydgoszczy, Szczecinie, Gdyni i Kaliszu, a to wszystko, by nie marnować emisji CO2e.

Zrzut ekranu 2021 11 9 o 15.02.51

Użytkownicy Too Good To Go to prawdziwi miłośnicy dobrego jedzenia, którym zależy na walce z marnowaniem jedzenia. Znana i lubiana sieć PASIBUS z sukcesem włączyła wszystkie swoje lokale do grona Pogromców Marnowania Jedzenia. Dostępne w aplikacji paczki niespodzianki z niesprzedaną danego dnia żywnością znikają w mgnieniu oka, a w nich można znaleźć takie hity jak GONZALES, BEBEK JUNIOR czy CEBULION VEGAN. To wszystko z myślą o środowisku i ograniczaniu skali marnowania jedzenia, a co za tym idzie zasobów planety. Ratując jednego burgera przed wyrzuceniem, nie marnujemy aż 2300 litrów wody, które zostały użyte do jego produkcji. 

To wspaniałe, że kultowa marka streetfoodowa PASIBUS ratuje z nami paczki-niespodzianki! To miejsce znane jest m.in. z autorskich burgerów, pysznych dodatków i wyjątkowych nachosów z autorskimi sosami – użytkownicy Too Good To Go z pewnością nie pozwolą im się zmarnować! - Powiedziała Anna Kurnatowska, Country Managerka Too Good To Go w Polsce.

Od dawna nosiliśmy się z zamiarem dołączenia do tak zacnej inicjatywy jak Too Good Too Go. W końcu się udało i jesteśmy mega szczęśliwi, że nasza praca jak i burgery już nigdy nie pójdą na marne. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań by nasze paczki będą równie ciekawe i smaczne jak na miejscu w lokalu.  - Dodaje Kuba Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu.

Jak to działa?
Aplikacja pomaga w najprostszy możliwy sposób, łącząc użytkowników z miejscami, które na koniec dnia mają nadwyżkową, niesprzedaną żywność. Wystarczy zainstalować aplikację, sprawdzić co możemy upolować niedaleko nas, kupić paczkę i odebrać ją o wyznaczonym czasie. Aplikacja nie tylko pozwala zarządzać nadwyżkami, ale też ma aspekt ekologiczny. Każda paczka niespodzianka to ekwiwalent 2,5 CO2e emisji, które nie pójdą na marne

fot. materiał prasowy 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail