Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Rozpoznaj dobrego franczyzodawcę

2014-08-24

Systemy na rynku gastronomicznym nie zawsze gwarantują zabezpieczenia dla swoich partnerów biznesowych. A wybór jest duży, bo według Raportu o Franczyzie 2014 przygotowanego przez Profit System liczba placówek partnerskich rośnie od ponad dziesięciu lat.

rs-2014-04-05

Atutem modelu franczyzowego jest wykorzystanie sprawdzonego systemu biznesowego i tym samym uzyskanie korzystniejszych warunków współpracy z dostawcami zaopatrzenia. Działa tzw. efekt skali. W gastronomii powstaje najwięcej systemów franczyzowych, ale także tutaj jest najwięcej porażek. W zeszłym roku z franczyzy zrezygnowały 52 firmy, wśród których...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail