Restauracja z Przyszłością – można (i należy) głosować!
 


 

Restauracja z Przyszłością – można (i należy) głosować!

2015-11-10

Ruszyło głosowanie w trzeciej edycji konkursu Restauracja z Przyszłością, organizowanego przez nasz magazyn. Do końca roku głosować można na wybrane lokale, które zgłosiły się do naszego konkursu.

RzP 2015

Restauracja z Przyszłością to konkurs, w którym chcemy wyłonić najciekawsze i najbardziej udane pomysły na lokale gastronomiczne, spójne pod względem pomysłu, działalności operacyjnej, wystroju, obsługi i oczywiście kuchni. Nagrody w naszym konkursie przyznają osobno czytelnicy oraz branżowe jury, złożone z ekspertów w rozmaitych dziedzinach związanych z biznesem gastronomicznym.

Na specjalnie stworzonej podstronie konkursowej na naszym portalu czytelnicy mogą zapoznać się ze zgłoszeniami w głównej kategorii konkursowej, a także w kategoriach: restauracja w mieście, restauracja poza miastem, restauracja w obiekcie zabytkowym, debiut. Tam też czytelnicy naszego portalu dokonują wyboru preferowanej restauracji.

Niezależnie od wyboru czytelników, swoje wybrane obiekty wskażą eksperci, a pełne wyniki konkursu opublikujemy w styczniowo-lutowym wydaniu magazynu „Restauracja”.

Głosować można na stronie http://rzp.e-restauracja.com/

Organizatorem konkursu jest PWS ProMedia sp. z o.o., wydawca magazynu „Restauracja”.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail