Design Atlas – nowy projekt typowy Costa Coffee
 


 


Design Atlas – nowy projekt typowy Costa Coffee

2016-03-15

Jutro, 16 marca, przy ul. Siennej w Warszawie otwarta zostanie nowa kawiarnia sieci Costa Coffe. Będzie ona pierwszą w nowym wystroju, z kolorowymi wnętrzami i stylowymi dodatkami. Wyjątkowe aranżacje zostaną indywidualnie dopasowane do poszczególnych lokalizacji kawiarni, tworząc miejsca wkomponowane w tkankę miasta.

rs 2016 03d 03

Nowy projekt typowy wnętrz nazywa się Design Atlas. Charakteryzują go barwne wnętrza, tworzone z wykorzystaniem trzech różnych palet kolorystycznych i zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. Projektanci będą mogli korzystać z zestawów farb i materiałów w różnorodnej kolorystyce. Udogodnieniem dla nich jest także możliwość komponowania indywidualnych przestrzeni poprzez dowolność w wyborze elementów uzupełniających wystrój, takich jak płotki, podłogi, kolorystyka ścian, okładziny baru, płytki ceramiczne, oprawy oświetleniowe czy meble. Dzięki temu zmiany i autorski koncept będą widoczne w każdej kawiarni. Dopełnieniem nowego wystroju będą grafiki i akcesoria podkreślające korzenie i historię Costa Coffee. Punktem wyjściowym nowego konceptu jest styl loftowy.

Najmłodszy lokal Costa Coffee – kawiarnia przy ul. Siennej – to pierwsze miejsce, w którym wprowadzono Design Atlas. Kawiarnia o łącznej powierzchni około 150 mkw. oferuje blisko 90 miejsc siedzących, zarówno wewnątrz, jak i w ogródku. To 117. kawiarnia Costa Coffee w Polsce.

– Goście kawiarni coraz częściej – oprócz najwyższej jakości kawy i profesjonalnej obsługi – oczekują ciekawych stylistycznie, zindywidualizowanych wnętrz. Design Atlas przypadł już do gustu gościom kawiarni Costa Coffee w Wielkiej Brytanii i Irlandii – został uznany nie tylko za przyjemny i atrakcyjny wizualnie, ale też za najbardziej komfortowy oraz funkcjonalny. Głęboko wierzymy, że nowa koncepcja spodoba się również naszym rodzimym gościom, a najnowsza kawiarnia przy ul. Siennej szybko zyska swoich sympatyków. Każda nowo powstająca kawiarnia Costa Coffee zostanie już zaprojektowana w stylu Design Atlas – mówi Michał Nowak, property & expansion director Costa Coffee Polska. Nowy koncept Design Atlas został opracowany przez brytyjską pracownię architektoniczną Stiff + Trevillion.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail