W najnowszym numerze „Restauracji” raport z rynku w czasie pandemii
 

w numerze

W najnowszym numerze „Restauracji” raport z rynku w czasie pandemii

2021-03-25

Jak radzić sobie w warunkach pandemii, aby nie zamykać lokalu? Czy można zarabiać w gastronomii, kiedy możliwe są jedynie dowozy? Na te i inne pytania możecie znaleźć odpowiedź w najnowszym wydaniu magazynu „Restauracja”. Przygotowaliśmy dla Was obszerny raport z rynku z okazji roku w warunkach pandemii.

 Reastauracja 01

W Raporcie z rynku gastronomicznego 24 właścicieli oraz przedstawicieli lokali i firm działających w szeroko rozumianej branży gastronomicznej opowiada o trudnym dla nich roku, co było największym wyzwaniem oraz o tym, co robią aby nie tylko przetrwać, ale też zarabiać. Niemożliwe? Sprawdźcie sami.

Co jeszcze przygotowaliśmy dla Was w najnowszym numerze? Obszerny wywiad z Maciejem Rogowskim, właścicielem agencji Berio Consulting. Porady w jaki sposób tworzyć i dbać o społeczność wokół restauracji w czasie pandemii, jak stworzyć nowe menu oraz jak dbać o wentylację w restauracyjnej kuchni. Poza tym czaka na Was garść przepisów, historia sera mascarpone i artykuł o tym, w jaki sposób trendy w designie wpływają na wygląd porcelany. Przeczytacie także jakie lokale najbardziej lubią osoby z pierwszych stron gazet.

Zapraszamy do lektury. 

Prenumeratę czasopisma można zamówić TUTAJ
Czasopismo dostępne jest także w najlepszych salonach Empik na terenie całej Polski.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail