Nowy numer Restauracji
 

w numerze

Nowy numer Restauracji

2021-07-29

W sprzedaży jest już nowy numer "Restauracji"

Zrzut ekranu 2021 07 28 o 19.47.09

W numerze III/ 2021 przyglądamy się rzeczywistości pandemicznej i jak ona wpływa na gastronomię. Kto mógł przewidzieć, że gastronomia będzie zamknięta przez tyle miesięcy? To był trudny czas dla branży i dla nas wszystkich. Dziś restauracje otwierają drzwi – z nadzieją i wiarą, ale też z obawami.

Przed branżą gastronomiczną pojawił się problem z pracownikami, których zwyczajnie brakuje. To nasz temat numeru, przyglądamy się temu zjawisku i analizujemy z przedstawicielami branży, prawnikiem, pokazujemy, jak to wygląda od strony pracownika. Czy ta tendencja się utrzyma? Czy brak podaży wymusi na pracodawcach podwyżki wynagrodzeń? A jeśli tak, to jak to wpłynie na ceny w kartach? Już dziś restauratorzy alarmują o nieuniknionym wzroście cen. Zapraszam do działu analiz, w którym staramy się zrozumieć to zjawisko.

Ten numer „Restauracji”, pierwszy po lockdownie, ma także dać nam wszystkim bardziej optymistyczne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Wiele miejsc wróciło do normy. Zapraszamy do lektury 

 

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail